TENTORIUM

Bee pollen. Peľ, propolis s Vit.C

Pastilky s obsahom peľu a propolisu
Sales price: 4,40 €
Sales price without tax: 3,67 €
Discount:
Tax amount: 0,73 €
Price / kg:
Ask a question about this product

Pastilky

Výživový doplnok. 20 tabliet. Netto váha 30 g

Zloženie: obnôžkový peľ, štandardizovaný propolisový extrakt (s najmenej 10%-ným obsahom fenolových zlúčenín), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Použitie: Doplnok stravy s vitamínmi A a C. Vitamín A pomáha udržiavať sliznice a zdravý stav pokožky. Vitamín C pomáha udržiavať imunitný systém, chráni bunky pred oxidačným poškodením, zlepšuje absorbciu železa. Odporúča sa užívať v chladnom období, keď strava obsahuje menej vitamínov.

Peľ obsahuje viac ako 250 látok, aminokyselín a proteínov (od 7-30%), tuky enzýmy, rastlinné hormóny, stopové prvky a vitamíny.  Už 30 g peľu pokrýva dennú ľudskú potrebu esenciálnych aminokyselín. Peľ sa využíva ako doplnok pre športovcov, pretože zvyšuje výkonnosť a umožňuje dlhšie pracovať. Vitamín C je antioxidantom, ktorý chráni organizmus pred nachladnutím a bráni starnutiu buniek a organizmu. Propolis obsahuje vysoké percento prospešných látok a má antibakteriálne, stimulačné, anestetické a antivírusové účinky. 

Potenciálni zákazníci: Všetci ľudia, ktorí chcú posilňovať a udržiavať svoj imunitný systém.

Spôsob užívania: Dospelí 2-4 tablety, deti od 3 rokov 1-2 tablety denne. V prípade nízkej hladiny žalúdočných kyselín užívajte 15 minút pred jedlom, v prípade vysokej hladiny žalúdočných kyselín 15 minút po jedle.

Môže sa užívať v priebehu celého roka, každý mesiac je však treba vykonať 7-dňovú prestávku.

Odporúčaná denná dávka 4 tabliet (6 g) obsahuje 100 mg propolisových fenolových zlúčenín (Referenčné nutričné hodnoty nie sú určené.), 2072 µg RE vitamínu A (beta-karotén), čo je 252% referenčnej nutričnej hodnoty a 80 mg vitamínu C (100% referenčnej nutričnej hodnoty).