TENTORIUM

Perga (50g)

100% sušený perga (včelí chlieb)
Sales price: 6,50 €
Sales price without tax: 5,42 €
Discount:
Tax amount: 1,08 €
Price / kg:
Ask a question about this product

100% Perga 

Popis: Obsahuje veľa draslíka, horčíka, železa, vápnika a stopových prvkov. Je účinná pri poruchách tráviaceho traktu a dysbakterióze. Regeneruje a normalizuje prospešnú črevnú mikroflóru. Zároveň v organizme nastáva zlepšenie metabolických procesov. Zvyšuje imunitu, zlepšuje adaptogénne schopnosti organizmu, zmierňuje únavu. Podporuje zlepšenie zraku, odstraňuje únavu očí. Perga sa dobre osvedčila pri používaní počas tehotenstva pre predchádzanie toxikózy a patológií. Účinná pri príprave organizmu na operácie a tiež pri rekonvalescencii v pooperačnom období. Znižuje riziko vzniku tromboflebitídy. Zlepšuje obeh krvi v mozgu. Zväčšuje obsah hemoglobínu a erytrocytov v krvi. Odporúča sa pri astenických prejavoch, anémii. Blahodarne pôsobí na endokrinný systém. Zmierňuje neurotické stavy. Zvyšuje mužskú potenciu. Zlepšuje celkový stav a posilňuje metabolizmus.

 

 

Potenciálni zákazníci: Produkt je vhodné užívať preventívne, ale aj ako doplnok pri liečbe disbakteriózy, pretože účinne dopĺňa telu prospešné probiotiká a zlepšuje trávenie.

Taktiež odporúčame ženám náchylným na gynekologické zápaly či už bakteriálneho alebo kvasinkového charakteru užívať tento produkt dlhodobo. Pri chronických stavoch je potrebné začať s dvojnásobnou dávkou v prvých dňoch užívania. 

Ľudia trpiaci na anémiu. 

Dávkovanie: Pol čajovej lyžičky dvakrát denne, požuť a pozvoľna nechať rozpustiť v ústach najlepšie 30 minút po jedle. 

Nutričná hodnota v 100 g produktu:

 

Bielkoviny – 22,0 g

 

Sacharidy – 34,0 g

 

Tuky – 2,0 g

 

Vitamíny v mg: skupina E – 170,0; C – 140,0; PP – 60,0.

 

Energetická hodnota: 287 kcal/100 g

TENTO PEĽ SA NAZÝVA AJ ÚĽOVÝ PEĽ, FERMENTOVANÝ PEĽ, PERGA, ALEBO VČELÍ CHLIEB.