TENTORIUM

PEĽOVIT 60 TABLIET

Prírodný multivitamínový komplex obohatený vitamínom С
Predajná cena: 4,90 €
Predajná cena bez DPH: 4,08 €
Zľava:
DPH: 0,82 €
Štandardná cena:122,50 €
Opýtajte sa na tento produkt

Prírodný multivitamínový komplex obohatený vitamínom С

Zloženie: Obnôžkový peľ, prírodný vitamín C (rastlinný extrakt)

Popis: „Peľovit“ je produktom technologického spracovania včelej obnôžky, čo značne zvyšuje jej vlastnosti, obohatený komponentom, ktorý v ňom chýba – vitamínom С. Vitamín С je silným antioxidantom. V organizme sa nehromadí, preto je potrebné stále ho dopĺňať. Vitamín C je potrebný pre vývoj spojivového tkaniva, pre normálny priebeh procesov regenerácie a hojenia, podporuje tvorbu krvi, zabezpečuje odolnosť voči stresu a normalizuje imunitný stav organizmu.

„Peľovit“ je univerzálnym posilňujúcim prostriedkom. Je nezameniteľným pri astenických stavoch, anémii, spevňuje cievy a kapiláry. Zvyšuje duševnú a fyzickú výkonnosť, napomáha predĺžiť život.

Potenciálni užívatelia:

Odporúča sa užívať všetkým skupinám obyvateľstva ako preventívny a ozdravujúci prostriedok.

Ľudia, ktorí chcú zvýšiť svoju imunitu.

Spôsob užívania:

Od 1 do 2 rokov po ¼ tablete rozdrvenej do prášku; od 2 do 7 rokov po ½ tablete; od 7 rokov po 1 tablete – rozpustiť v ústach 40 minút pred jedlom v prvej polovici dňa.

Trvanie kúry – 1 mesiac, opakovať jedenkrát za sezónu.

Preparát sa odporúča rozžuť alebo cmúľať, je možné zapiť ho vodou.

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti: 

PEĽ A PERGA: Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.