TENTORIUM

PROPOLIO PLUS olejový extrakt propolisu s bylinkami (15ml)

olejový extrakt propolisu z bylinkami
Predajná cena: 4,60 €
Predajná cena bez DPH: 3,83 €
Zľava:
DPH: 0,77 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

Olejový extrakt propolisu s mätovým, eukalyptovým, rozmarínovým, borovicovým, klinčekovým esenciálnym olejom a mentolom pre starostlivosť o pokožku a sliznice.

Zloženie: slnečnicový (Hellianthus annus) olej, propolis, olej z mäty piepornej (Mentha piperita), rozmarínový (Rosemarinus officinalis) olej, eukalyptový (Eucalyptus globulus) olej, olej z borovice lesnej (Pinus sylvestris), olej z klinčeka (Eugenia caryophyllus), mentol. 96,6% ECOCERT alebo ingrediencií prírodného pôvodu.

Dermatologicky testované.

Popis: Zmes bylín obsiahnutých v prípravku má tri hlavné oblasti účinkov. Mäta pieporná a rozmarín majú pri vonkajšom použití schopnosť uľaviť reumatickým problémom. Klinček navyše uvoľňuje svalové napätie, bolesti a kŕče a je účinný i pri artritíde. Rozmarín, eukalyptus a borovica lesná zvyšujú prekrvenie pokožky a aktivizujú podkožné tkanivo, čím pri vmasírovaní účinne bojujú s celulitídou. Konečne, trojkombinácia rozmarín, eukalyptus a klinček je ako stvorená na úpravu nečistej, mastnej, unavenej pleti a akné. 

Potenciálni zákazníci: Ľudia trpiaci reumatizmom a artritídou, ale i tí, ktorých trápi mastná a problematická pleť.

Nanášajte 2 až 4-krát denne.