TENTORIUM

Propolis masť

Krém s včelím jedom - mnohoúčelový krém na vyživenie a ...

Predajná cena: 9,90 €
Predajná cena bez DPH: 8,25 €
Zľava:
DPH: 1,65 €
Štandardná cena:

chladivý balzam s propolisom

Predajná cena: 6,80 €
Predajná cena bez DPH: 5,67 €
Zľava:
DPH: 1,13 €
Štandardná cena:2720,00 €

olejový extrakt propolisu z bylinkami

Predajná cena: 4,60 €
Predajná cena bez DPH: 3,83 €
Zľava:
DPH: 0,77 €
Štandardná cena:

krém Krém s propolisom, nechtíkovým extraktom a ...

Predajná cena: 6,40 €
Predajná cena bez DPH: 5,33 €
Zľava:
DPH: 1,07 €
Štandardná cena:256,00 €

krém

Predajná cena: 5,90 €
Predajná cena bez DPH: 4,92 €
Zľava:
DPH: 0,98 €
Štandardná cena:

balzam s propolisom

Predajná cena: 6,40 €
Predajná cena bez DPH: 5,33 €
Zľava:
DPH: 1,07 €
Štandardná cena:

Ešte v Starovekom Ríme sa recepty kozmetických prípravkov na báze rastlinných výťažkov, včelích produktov a zmesi týchto zložiek vyvažovali zlatom. Prostriedky starostlivosti o pleť, vytvorené samotnou prírodou, sú dnes veľmi cenné. Zloženie krémov TENTORIUM obsahuje len prírodné zložky, známe svojími početnými prospešnými vlastnosťami, ktoré umožňujú čistiť, vyživovať a hydratovať pokožku.

Každý krém spoločnosť TENTORIUM obsahuje výťažok propolisu a včelí vosk – základné zložky krému. Včelí propolisový vosk je silný adsorbent škodlivých látok, je schopný trvalo udržať vlhkosť v pokožke a chráni ju pred pôsobením nebezpečných látok. Propolis má antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírusové a antimykotické účinky.

V zložení krémov TENTORIUM sa nachádza tiež kvetový peľ (obnôžkový), bohatý na vitamíny rozpustné v tukoch (A, E, D, F), a mastných kyselín. Peľ vyživuje a vitaminizuje pokožku. Včelí jed v zložení niekoľkých krémov TENTORIUM má jedinečnú schopnosť obnovovať krv, riediť ju a zlepšovať krvný obeh.

Minimálne koncentrácie včelieho jedu umožňujú biologicky aktívnym látkam prenikať do hlbších vrstiev pokožky a tiež majú imunomodulačný vplyv na organizmus. Nemenej dôležité spolu s včelími produktmi v rémoch sú naturálne základné zložky, ako napríklad rastlinné oleje, borovicové živice atď.

Prírodné oleje prenikajú hlboko do pokožky, poskytujú výživu a hydratáciu pokožky, obnovujú jej pružnosť a pevnosť, eliminujú poruchy metabolizmu v pokožke. Ešte jednou osobitosťou krémov TENTORIUM je doba vstrebávania povrchom pokožky, t.j. doba užitočného pôsobenia krémov.