TENTORIUM

Propolis Kapsule/Dražé

Predajná cena: 9,90 €
Predajná cena bez DPH: 8,25 €
Zľava:
DPH: 1,65 €
Štandardná cena:

Propolis Kapsuly

Predajná cena: 8,90 €
Predajná cena bez DPH: 7,42 €
Zľava:
DPH: 1,48 €
Štandardná cena:

Výživné dražé je exkluzívnym produktom spoločnosti Tentorium, v ktorom sú dokonale zachované a rovnomerne rozložené obsiahnuté živiny. Výživné dražé predstavuje viacvrstvový výrobok obsahujúci prírodný med, propolis, peľ, pergu, cukor a určitú, špeciálne vybranú zmes liečivých bylín.

Základom takmer všetkých výživných dražé s včelími produktmi tvoria liečivé a omladzujúce vlastnosti včelieho peľu obohateného o liečivé extrakty. V prírode kvôli zachovaniu všetkých blahodarných vlastností včelieho peľu, včely peľ pečatia do voskových buniek a „konzervujú“ ho medom a enzýmami, pretvárajúc ho na vzácnu pergu. Skúsenosť uchovávania včelích produktov, ktoré včely nadobudli v priebehu miliónov rokov, použila spoločnosť Tentorium – výživné dražé je obalené mikrosférickým obalom z prírodného včelieho vosku, ktorý umožňuje spolu s cukrom zachovať užitočné vlastnosti jeho zložiek, vrátane účinných látok kvetového peľu.

Cukrovo-voskový obal, ktorý sa nanáša pri dražírovaní, spoľahlivo chráni peľ, čo robí tento produkt cenovo dostupným a bezpečným. Včelí vosk sa tradične používa pri technologickom spracovaní a umožňuje, aby sa výrobok skladoval dlhú dobu bez zmeny jeho základných vlastností.