TENTORIUM

Extrakt - Propolis olejový 100ml

olejový extrakt propolisu
Predajná cena: 5,90 €
Predajná cena bez DPH: 4,92 €
Zľava:
DPH: 0,98 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

 Prípravok pre zmiernenie zápalov v organizme

Zloženie: Propolis očistený od mechanických prímesí a vosku, olivový a slnečnicový olej

 

Popis: Olejový extrakt propolisu stimuluje a regeneruje tkanivo a sliznicu. Posilňuje fagocytózu – proces vylučovania cudzorodých látok z organizmu - čo znižuje intoxikáciu organizmu a podporuje jeho očistenie. Je prevenciou vírusových ochorení. Potláča rast nádorov. Má unikátne protinádorové a antioxidačné vlastnosti. Zúčastňuje sa na obmedzení nádorového procesu, očistení bunkových membrán, normalizácii procesov dýchania buniek, na kontrole procesov celkového vývoja buniek, presnejšie, na stabilizácii rozmnožovania buniek v našom organizme. Olejový extrakt propolisu podporuje zlepšenie stavu pri onkologických ochoreniach, zmiernenie bolesti v pokročilých štádiách. Zmierňuje zápaly čriev. Podporuje hojenie rán, jaziev, popálenín, erózií, praskliny konečníka, zápalov ucha. Olejový extrakt propolisu tiež urýchľuje proces liečenia erozívneho poškodenia krčka maternice.

 

Potenciálni užívatelia:

  • Ľudia s oslabenou imunitou.
  • Ľudia, ktorí plánujú podstúpiť detoxikáciu organizmu.
  • Onkologickí pacienti.
  • Ľudia s povrchovými i vnútornými poraneniami a narušeniami tkanív.

Spôsob užívania: Dospelým sa odporúča užívať po 1 polievkovej lyžici oleja 30 minút pred jedlom nalačno. Trvanie kúry jeden mesiac. Pri vonkajšom použití – na poranené miesto priložiť gázu namočenú propolisovým olejom a nechať pôsobiť do vyschnutia.
Upozornenie! Kontraindikácie k používaniu propolisu: individuálna neznášanlivosť, tehotenstvo, polinóza, alergická bronchiálna astma, akútne ochorenia pečene (pri chronických - indikuje sa ako hepaprotektor).

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.

 

Informácie o tomto produkte týkajúce sa jeho účinkov na ľudské zdravie vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov.