TENTORIUM

FORTE MED + ČUČORIEDKA, PEĽ 250 G

Výrobok z medu a včelích produktov.
medová zmes plná antioxidantov na tlak, nervy i trávenie

Zloženie: prírodný včelí med, včelí peľ, extrakt z čučoriedky
Predajná cena: 7,90 €
Predajná cena bez DPH: 6,58 €
Zľava:
DPH: 1,32 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

Výrobok z medu a včelích produktov.

 

medová zmes plná antioxidantov na tlak, nervy i trávenie

Zloženie: prírodný včelí med, včelí peľ, extrakt z čučoriedky

Popis: Med, ktorý je základom tejto kompozície, zaručuje nielen trvácnosť účinných látok jej ďalších prímesí, či ich dopravenie „na miesto určenia“, ale prispieva k účinkom tohto produktu i vlastnými antioxidačnými vlastnosťami. Čučoriedky vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam pôsobia blahodarne na všetky systémy ľudského tela. Medzi konkrétne telu prospešné schopnosti čučoriedok sa radí priaznivý vplyv na nervový a kardiovaskulárny systém (o.i. dokážu pri pravidelnom užívaní znížiť krvný tlak). Keďže čučoriedky patria medzi ovocie s nízkym glykemickým indexom, (a berúc do úvahy ich silnú antioxidačnú aktivitu), prospievajú stabilizácii krvného cukru u diabetikov s cukrovkou 2. typu. Ako ukazujú predbežné vedecké výskumy, majú aj, vďaka antokyanínom v nich, schopnosť predchádzať degeneratívnym zmenám na sietnici. Čučoriedky sa tiež osvedčili pri zlepšení priechodnosti čriev či pri tlmení zápalových procesov. Včelí peľ, okrem toho, že je takisto silný antioxidant a je prírodným multivitamínovým komplexom, prispieva k znižovaniu cholesterolu v krvi a svojím priaznivým vplyvom na pečeň prospieva zdravému fungovaniu organizmu.

Potenciálni užívatelia:

Ľudia s kardiovaskulárnymi problémami.

Ľudia s vysokým krvným tlakom.

Ľudia, ktorých trápi zlé trávenie.

Ľudia s problémami s pečeňou.

Všetci, ktorí chcú dodať svojmu telu antioxidačnú „bombu“.

Spôsob užívania: 1 čajovú lyžičku nechať rozpustiť v ústach 2x denne

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

PEĽ A PERGA: Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

Etami – Slovenský výrobca  slovensky-vyrobca

Newsletter

Mapa tela;