TENTORIUM

FORTE MED + LAMINÁRIA 250G

med s 20% peľu a 10% laminárie – morskej riasy
Predajná cena: 12,00 €
Predajná cena bez DPH: 10,00 €
Zľava:
DPH: 2,00 €
Štandardná cena:40,00 €
Opýtajte sa na tento produkt

Výrobok z medu a včelích produktov.

 

Miešaný med

s vysokou koncentráciou sušenej morskej riasy

Zloženie: 70% prírodného včelieho medu, 20% kvetového peľu (včelia obnôžka), 10% laminárie (morské riasy).

 

Popis: Prípravok je neprekonateľným koncentrátom prírodných vitamínov, stopových prvkov, enzýmov, fermentov, hormónov, látok s antibiotickými vlastnosťami, biologických katalyzátorov a iných biologicky aktívnych zlúčenín. Nachádza sa v ňom viac ako 470 rôznorodých látok a zlúčenín. Jeho významnou charakteristikou je vysoký obsah prírodného, ľahko vstrebávateľného jódu, na ktorý je obzvlášť bohatá morská riasa laminária japonská. Tá je spracovávaná kryogénnymi technológiami, a tak si zachováva všetky svoje vlastnosti.

Prípravok preukazuje široký, systémový terapeutický vplyv na ľudský organizmus. Cez normalizáciu činnosti endokrinného systému a štítnej žľazy pozitívne pôsobí na metabolické procesy v organizme. Aktivizácia funkcií tvorby krvi podporuje zlepšenie krvného obrazu, zvýšenie hladiny hemoglobínu a leukocytov.

Kvetový peľ v kombinácii s lamináriou preukazuje silné absorpčné vlastnosti - aktivuje detoxikáciu organizmu, neutralizáciu voľných radikálov, zlepšuje činnosť pečene a nadobličiek.

Prípravok sa odporúča pri nedostatočnej sekretorickej funkcii žalúdka a čriev, zlepšuje vstrebávanie výživných látok organizmom človeka, činnosť obličiek a čriev, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, bráni rozvoju aterosklerózy. Je tiež efektívny v období prípravy k narodeniu zdravého dieťaťa, pri liečení mužskej a ženskej neplodnosti. Používa sa pri regenerácii po absolvovaní chemoterapie, pri pôsobení zdrojov zvýšeného žiarenia. Užívanie biopreparátu spomaľuje procesy starnutia organizmu, predlžuje životný potenciál a práceschopný vek, stimuluje duševnú činnosť.

 

Potenciálni užívatelia:

Ľudia trpiaci kardiovaskulárnymi ochoreniami a ochoreniami endokrinného systému, ale i diabetici či deti zaostávajúce v raste a mentálnom vývoji.

Všetci, ktorých trápi ich tráviaca sústava, či už ide o gastritídu, kolitídu, poruchy činnosti žlče a pankreasu (hepatitída, cholecystitída, cholangitída, pankreatitída).

Ľudia s problémami urogenitálneho systému.

Keďže prípravok stimuluje motorické funkcie organizmu, odporúča sa pri vysokej fyzickej záťaži, športovcom v období intenzívnych tréningov a počas súťaží.

 

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku (3-4 g) kompozície v ústach, 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom. Pre deti do 12 rokov je dávka polovičná. Jedna kúra trvá spravidla do 3 týždňov. Možnosť opakovať kúru po 1-2 týždňovej prestávke. Preventívne sa prípravok užíva raz denne. 

Etami – Slovenský výrobca  slovensky-vyrobca

Newsletter

Mapa tela