TENTORIUM

Bee pollen Peľ, Perga + vitamín C

včelí peľ s pergou a vitamínom C, pastilky 20ks
Predajná cena: 4,40 €
Predajná cena bez DPH: 3,67 €
Zľava:
DPH: 0,73 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

Pastilky

Výživový doplnok. 20 tabliet. Netto váha 30 g.

Zloženie: obnôžkový peľ, perga, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Použitie: Doplnok stravy s vitamínmi A a C. Vitamín A pomáha udržiavať sliznice a zdravý stav pokožky. Vitamín C pomáha udržiavať imunitný systém, chráni bunky pred oxidačným poškodením, zlepšuje absorbciu železa. Odporúča sa užívať v chladnom období, keď strava obsahuje menej vitamínov.

Peľ obsahuje viac ako 250 látok, aminokyselín a proteínov (od 7-30%), tuky enzýmy, rastlinné hormóny, stopové prvky a vitamíny.  Už 30 g peľu pokrýva dennú ľudskú potrebu esenciálnych aminokyselín. Peľ sa využíva ako doplnok pre športovcov, pretože zvyšuje výkonnosť a umožňuje dlhšie pracovať.  Vitamín C je antioxidantom, ktorý chráni organizmus pred nachladnutím a bráni starnutiu buniek a organizmu. 

ODBORNÍCI O APITERAPII A PRODUKTOCH


Potenciálni užívatelia: Všetci ľudia, ktorí si chcú posilňovať a udržiavať svoj imunitný systém.

Spôsob užívania: Dospelí 2-4 tablety, deti od 3 rokov 1-2 tablety denne. V prípade nízkej hladiny žalúdočných kyselín užívajte 15 minút pred jedlom, v prípade vysokej hladiny žalúdočných kyselín 15 minút po jedle.

Môže sa užívať v priebehu celého roka, každý mesiac je však treba vykonať 7-dňovú prestávku.

Odporúčaná denná dávka 4 tabliet (6 g) obsahuje 1680 µg RE vitamínu A (beta-karotén), čo je 210% referenčnej nutričnej hodnoty a 80 mg vitamínu C (100% referenčnej nutričnej hodnoty).

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti: 

PEĽ A PERGA: Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

 

Výrobca 

Newsletter