TENTORIUM

VISIO DRAŽÉ 120 G

výživový doplnok na podporu zraku bohatý na Omega 3 a 6 mastné kyseliny
Predajná cena: 9,90 €
Predajná cena bez DPH: 8,25 €
Zľava:
DPH: 1,65 €
Štandardná cena:396,00 €
Opýtajte sa na tento produkt

výživový doplnok na podporu zraku bohatý na Omega 3 a 6 mastné kyseliny

Zloženie: prírodný med, perga, extrakt čučoriedky (s vysokým obsahom antokyanínov v sušine)

Popis: VISIO dražé - granule pergy obalené v extrakte z čučoriedok - našej produkcie je bohatým zdrojom ľudskému organizmu vysoko prospešných látok. Okrem prírodných antioxidantov (napr. bohato zastúpené karotenoidy) a mnohých stopových prvkov obsahuje i omega 3 a 6 mastné kyseliny, látky nevyhnutné pre zdravé fungovanie ľudského tela. Karotenoidy okrem vysokej schopnosti ničiť voľné kyslíkové radikály pomáhajú uchovávať zdravú kožu, sliznice, imunitu, prostatu, ženské reprodukčné orgány, srdce, cievy a oči. Chránia tiež pred škodlivým vplyvom UV žiarenia. Z omega 3 a 6 mastných kyselín sú vo VISIO dražé prítomné napríklad kyselina linolová a alfa-linolénová, ktoré sú dôležitou súčasťou bunkových membrán (najmä červených a bielych krviniek a pečeňových buniek), v ktorých ovplyvňujú ich priepustnosť, citlivosť na hormóny a množstvo iných dôležitých procesov. Sú nevyhnutné pre zdravý vývoj mozgu a nervového systému a sú to najhojnejšie zastúpené polynenasýtené tuky v mozgu a sietnici oka. Omega-3 tuky sú potrebné pre správny rast a vývoj dieťaťa a hrajú dôležitú úlohu v prevencii a liečbe srdcovo-cievnych ochorení, cukrovky, artritídy, autoimúnnych ochorení, rakoviny, psychických porúch a mnohých ďalších zápalových chronických ochorení.

Potenciálni užívatelia:

Ľudia s predpokladom degeneratívnych zmien na sietnici.

Ľudia pracujúci dlhé hodiny za počítačom.

Pacienti, ktorých trápia srdcovo-cievne ochorenia.

Ľudia trpiaci autoimúnnymi ochoreniami.

Ľudia, ktorí si potrebujú zvýšiť imunitu.

Ľudia žijúci v znečistených oblastiach či pracujúci pod stresom.

Spôsob užívania:

1 čajovú lyžičku 2x denne, nechať rozpustiť v ústach.

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

 

PEĽ A PERGA: malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

 

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.