TENTORIUM

LARINOL C

Zázračný prípravok predlžujúci mladosť a podporujúci aktivitu
Predajná cena: 8,90 €
Predajná cena bez DPH: 7,42 €
Zľava:
DPH: 1,48 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

 

Zloženie: koreň puškvorca obyčajného (Acorus calamus L.), trúdie mlieko – apilarnil (larinol), včelia materská kašička, laktóza.

Popis: Preparát „Apikomplex+Larinol“ zväčšuje 3 až 5-násobne obsah hlavného enzýmu-antioxidanta ceruloplazmínu, ktorý zneškodňuje produkty oxidácie voľných radikálov. Taktiež bol zaznamenaný jeho celkový posilňujúci efekt ako zdroja biologicky aktívnych zlúčenín. Zlepšuje reguláciu centrálneho nervového a endokrinného systému, normalizuje hormonálny balans. Poskytuje regulačný účinok na tonus cievneho systému, čo napomáha stabilizovať arteriálny tlak. Zamedzuje rozvoj aterosklerózy. Odporúča sa pre zvýšenie imunity, pri hypovitaminóze, pre aktivizáciu oxidačno-redukčných reakcií a omladenie organizmu.

Prípravok normalizuje všetky systémy organizmu v období klimaktéria a pri predmenštruačnom syndróme (zmenšujú sa bolesti, zlepšuje sa duševný stav). Napomáha zvýšeniu sexuálnej potencie. Podporuje tvorbu spermy u mužov, obnovuje funkcie predstojnej žľazy (zanikajú morfologické poškodenia spermií, zvyšuje sa hladina pohlavných hormónov, zvyšuje sa množstvo spermy a pohyblivosť spermií). Efektívny pri liečení mužskej a ženskej neplodnosti. Klinické výskumy daného preparátu preukázali, že po troch týždňoch jeho užívania pravdepodobnosť oplodnenia vzrástla z 11% na 45%.

Preparát „Apikomplex+Larinol“ bol podrobený klinickému výskumu v ústave urológie Akadémie Medicínskych Vied Ukrajiny pod vedením L. I. Dobrovoľskej. Výskumu sa zúčastnilo 30 neplodných mužov s chlamýdiovou infekciou. Výsledky štúdia ukazujú, že daný preparát vedie k zlepšeniu ukazovateľov oplodňujúcej schopnosti spermy (pohyblivosť spermií sa zväčšila na 54%, ich životaschopnosť na 18%, objem ejakulátu na 69%, množstvo spermií s normálnou stavbou sa zväčšilo na 13%). Dynamika zvýšenia koncentrácie fruktózy (32%) a kyseliny citrónovej (25%) v sperme svedčí o korekcii androgénnej nedostatočnosti pohlavných žliaz a o zlepšení funkčnosti predstojnej žľazy a endokrinnej funkcie vajíčok.

Potenciálni užívatelia:

Všetci, ktorí chcú efektívne detoxikovať svoje telo a dopriať mu blahodarný „reštart“.

Ženy trápiace PMS.

Muži s chlamídiovou infekciou, ktorí chcú ozdraviť svoje spermie.

Všetci, ktorí sa pokúšajú o úspešné a zdravé počatie.

Spôsob užívania:

Dospelým sa odporúča užívať po 1 čajovej lyžičke 30 minút pred jedlom 2-krát denne.

Preparát sa odporúča cmúľať.

Trvanie kúry 1 mesiac. Opakovať kúru až o mesiac.