TENTORIUM

APIFYTO+ NECHTÍK LEKÁRSKY 95 ML

Balzam pre regeneráciu organizmu a úľavu respiračným ochoreniam
Predajná cena: 8,90 €
Predajná cena bez DPH: 7,42 €
Zľava:
DPH: 1,48 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

 

Zloženie: tinktúra nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis), včelia materská kašička, obnôžkový peľ, extrakt lariev vijačky voštinovej (Galleria mellonela)

Popis: Preparát je efektívnym komplexným protizápalovým, broncholytickým, mukolytickým, bronchodilatátorným prostriedkom. Používa sa pri ochoreniach dýchacích orgánov, bronchiálnej astme, akútnych respiračných chorobách (u detí o niekoľko dní miznú kašeľ a teplota, normalizuje sa krvný obraz). Preukázal dobré výsledky v komplexnej terapii liečenia tuberkulózy (zničujúco vplýva na Kochov bacil), podporuje hojenie tuberkulóznych kavern v pľúcach. Posilňuje imunitu. Poskytuje regenerujúci účinok po prekonanom infarkte myokardu: obnovuje sa tkanivo, srdcový sval sa spevňuje (preukázane v prácach doktora Muchina, známeho kardiológa a homeopata). Podporuje vstrebávanie vápnika. Prípravok sa odporúča i pre ženy s rôznymi patológiami tehotenstva (toxikóza v prvom trimestri, obvyklé potraty, nedostatočná funkcia placenty, anémia). Dobré výsledky pri užívaní v klimaktériu (normalizuje sa spánok, duševný stav, práceschopnosť, obnovuje sa normálna štruktúra buniek).

Balzam „Apifyto+nechtík lekársky“ sa podrobil klinickému výskumu na alergologickom oddelení Kyjevskej mestskej detskej klinickej nemocnice č.2 pod vedením profesora Makuchy N.T. Bolo pozorovaných 20 detí s diagnózou bronchiálna astma a obštrukčná bronchitída. Výsledky boli nasledovné: na 14. deň užívania preparátu zmizli symptómy intoxikácie (bolesti hlavy, nechuť do jedla) a dýchavičnosť, dýchanie nosom sa stalo voľné, nočný a denný kašeľ sa skončil. Bol zaznamenaný terapeutický efekt užívania balzamu a priaznivá dynamika klinických ukazovateľov bunkovej a humorálnej imunity.

Potenciálni užívatelia:

Ľudia trpiaci ochoreniami dýchacích orgánov vrátane tuberkulózy.

Ľudia po prekonanom infarkte myokardu.

Ženy s patológiami tehotenstva.

Ženy počas klimaktéria.    

Spôsob užívania:

Dospelým a deťom od 12 rokov sa odporúča užívať po 1 čajovej lyžičke balzamu rozpusteného v 30 ml prevarenej vody 20 minút pred jedlom 2-krát denne.

Detská dávka sa vypočítava individuálne: spravidla sú to 3 kvapky balzamu na rok života, zriedeného prevarenou vodou v pomere 1:8.

Po prekonanom infarkte myokardu sa preparát indikuje od 10. dňa na pozadí štandardnej terapie.

Trvanie kúry jeden mesiac. Opakovať kúru až o mesiac.

V osobitných prípadoch je možné predĺžiť užívanie produktu do 3 mesiacov.