TENTORIUM

Visiovitalis, čučoriedka,materská kašička a luteín (24 g)

Tablety s obsahom včelej materskej kašičky a čučoriedok
Predajná cena: 13,50 €
Predajná cena bez DPH: 11,25 €
Zľava:
DPH: 2,25 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

Výživový doplnok. 24 tabliet. Netto váha 24 g

Zloženie: glukóza, čučoriedky (Vaccinium myrtillus), fruktóza, prírodná materská kašička, vitamín C (L-askorbová kyselina), luteín, vitamín E, vitamin A (beta-karotén). Pomocné látky: regulátor kyslosti kyslina citrónová, kukuričný škrob, horečnatá soľ mastných kyselín zabraňujúca hrudkovaniu (E470b). 

Použitie: Bobule čučoriedok zvyšujú zrakovú ostrosť, znižujú únavu očí. Flavonoidy obsiahnuté v nich spevňujú kapiláry očnej sietnice a zvyšujú citlivosť zrakových receptorov. Luteín je dôležitou súčasťou očí - nachádza sa v makule, v malej oblasti sietnice, ktorá je centrom najostrejšieho videnia. Spomaľuje vznik degeneratívnych zmien na sietnici (makulárnu degeneráciu), vznik šedého zákalu šošovky. Materská kašička zas rozširuje drobné žily, čím normalizuje mikrocirkuláciu krvi v orgánoch, a teda i očiach.

Potenciálni zákazníci: Všetci, ktorí pracujú dlho s počítačom, ich zrak je oslabený. Preto táto unikátna zmes produktov pomáha pri poruchách zraku a pri únave očí.

 

Spôsob užívania: Dospelí 1 tabletu denne. Neodporúča sa užívať v druhej polovici dňa kvôli možnému stimulujúcemu účinku. Po dobraní mesačnej dávky 24 tabliet sa odporúča 10-dňová prestávka pred začatím ďalšieho balenia.