FORTE MED + PROPOLIS; TRÚDIE MLIEKO 200GFORTE MED + PROPOLIS; PEĽ 200G

GASTROPEĽ C 60 TABLIET

Účinný prostriedok pri trvalom pálení záhy a prekyslení žalúdka
Predajná cena: 5,30 €
Predajná cena bez DPH: 4,42 €
Zľava:
DPH: 0,88 €
Štandardná cena:1177,78 €
Opýtajte sa na tento produkt

Účinný prostriedok pri trvalom pálení záhy a prekyslení žalúdka

 

Výživový doplnok.

 

Zloženie: koreň puškvorca obyčajného (Acorus calamus L.) 75 mg v 1 tablete, včelí peľ 350 mg v 1 tablete, vitamín C (kyselina L-askorbová),pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý

 

Suroviny použité na výrobu tohto produktu pochádzajú z našich vlastných zdrojov, prípadne používame suroviny, ktorých kvalitu máme overenú a ich zdroj dôverne poznáme.

 

Popis: Preparát Gastropeľ C, účinný na pálenie záhy, obsahuje vyvážené množstvo vitamínov a stopových prvkov, najmä draslíka. Tablety sa odporúčajú pri nešpecifikovaných poruchách funkcií tráviacej sústavy, poruchách trávenia, pri vredovej chorobe žalúdka. Prostriedok sa osvedčil aj pri syndróme dráždivého čreva. Je účinný pri zvýšenom prekyslení žalúdka, trvalom pálení záhy. Gastropeľ C reguluje vylúčenie šťavy podžalúdkovej žľazy. Má dobré tonizujúce, protizápalové a dezinfikujúce vlastnosti. 
Odporúča sa tiež pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, neurasténii, patologickom priebehu klimaktéria.

 

Upozornenie: Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

 

Potenciálni užívatelia:

  • Ľudia s problémami trávenia.
  • Ľudia, ktorí sa pravidelne pasujú s pálením záhy.
  • Všetci, ktorí chcú svoj organizmus detoxikovať.
  • Všetci, ktorí potrebujú dodať fyzickú a psychickú energiu.


Spôsob užívania: Dospelým a deťom od 14 rokov sa odporúča užívať po 1 tablete 30 minút pred jedlom 2-krát denne. Detská dávka sa vypočítava individuálne. Tabletu sa odporúča rozžuť, je možné zapiť vodou. Trvanie kúry 1 mesiac.

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

 

Informácie o tomto produkte týkajúce sa jeho účinkov na ľudské zdravie vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov.