RAMINTA UPOKOJUJÚCI BALZAM S PROPOLISOM 20GAPIFYTO+ ECHINACEA 95ML

FORTE MED + PROPOLIS; TRÚDIE MLIEKO 250G

med s 20% peľu, 10% propolisu a 5% trúdieho mlieka
Predajná cena: 9,90 €
Predajná cena bez DPH: 8,25 €
Zľava:
DPH: 1,65 €
Štandardná cena:33,00 €
Opýtajte sa na tento produkt

Výrobok z medu a včelích produktov.

 

Miešaný med

s vysokou koncentráciou včelích produktov

Zloženie: 65% prírodného včelieho medu, 20% kvetového peľu (včelia obnôžka), 10% koncentrovaného extraktu propolisu, 5% trúdieho mlieka (homogenát trúdích lariev - Apilarnil).

 

Popis: Prípravok je koncentrátom včelích produktov, preto sa charakterizuje intenzívnym systémovým účinkom. Jeho komponenty majú schopnosť normalizovať činnosť endokrinného systému, aktivizovať hormonálny a enzýmový metabolizmus v ľudskom organizme, normalizovať krvný obraz a stimulovať vznik imúnnych komplexov, ale tiež činnosť pohlavných hormónov v organizme a pohlavných funkcií. Aktivujú metabolické procesy, stimulujú detoxikáciu a vylúčenie rádionuklidov, normalizujú hladinu cukru a cholesterolu v krvi, zlepšujú srdcovú činnosť, celkový stav, posilňujú vitalitu a čulosť. Biologicky aktívny komplex preparátu je silným adaptogénom pri ženskom klimaktériu, normalizuje vekové hormonálne zmeny organizmu, a tým predlžuje sexuálne funkcie, prejavuje omladzovací účinok. Podobný, iba o niečo slabší vplyv má na mužský organizmus. Je tiež silným energetickým stimulátorom, prospešným počas intenzívnych športových cvičení, obdobia mentálnej záťaže, pre osoby pracujúce v podmienkach psychickej a stresovej preťaženosti.

 

Potenciálni užívatelia:

Všetci, ktorí sa pokúšajú o úspešné a zdravé počatie alebo trpia rôznymi ochoreniami a nedostatočnosťou pohlavných orgánov.

Onkologickí pacienti a ľudia liečiaci si novotvary v organizme.

Ľudia trpiaci ochoreniami:

•    tráviacej sústavy (vredy žalúdka a dvanástnika, chronická a nešpecifická gastritída, kolitída, dysbakterióza, hemoroidy a i.)

•    endokrinného systému (zvýšená a znížená funkcia štítnej žľazy, nadobličiek, hypofýzy, zaostávanie v raste a mentálnom vývoji u deti a i.) a poruchami látkovej výmeny - cukrovkou, rachitídou a i.

•    srdcovo-cievneho systému (ateroskleróza, mozgová porážka, infarkt, stenokardia, srdcové chyby a i.)

•    ORL orgánov (angína, faryngitída, zápal nosných dutín, tonzilitída, rinitída a i.), dýchacích ciest (bronchitída, pneumónia, tuberkulóza pľúc, astma a i.) a ústnej dutiny (stomatitída a i.)

•    nervovej sústavy (epilepsia, bolesti hlavy, kŕče a i.)

•    pohybového ústrojenstva (polyartritída, reuma, osteochondróza, ochorenia kĺbov – tu i vonkajšie použitie)

 

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku (3-4 g) prípravku v ústach 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom. Pre deti do 12 rokov je dávku potrebné zmenšiť na polovicu. Jedna kúra trvá spravidla od 10 do 25 dní. Kúru je možné po 1-2 týždňoch opakovať. Na preventívne účely sa prípravok užíva raz denne.

Pri vonkajšom použití sa prípravok riedi s prírodným včelím medom v pomere 1:3 a po dobrom premiešaní sa nanáša na gázový obväz a zafixuje na potrebnom mieste (najlepšie na noc).

Etami – Slovenský výrobca  slovensky-vyrobca

Newsletter

Mapa tela;