TENTORIUM

POLLEN DRAŽÉ 100 G

Multivitamínový komplex nielen pre deti

pochádzajúci z ekologicky čistých oblastí
Predajná cena: 4,50 €
Predajná cena bez DPH: 3,75 €
Zľava:
DPH: 0,75 €
Štandardná cena:40,91 €
Opýtajte sa na tento produkt

Zloženie: 100% obnôžkový peľ sušený, med, cukor

Popis: Výborný prostriedok na posilnenie nielen detskej imunity. Medovo-cukrový obal zatraktívni chuť sušeného peľu nielen pre malých konzumentov a zároveň slúži ako konzervant, takže sa peľové zrnká stávajú odolnejšie voči nástrahám dlhodobejšieho skladovania.

Už 30 gramov obnôžkového peľu pokrýva dennú ľudskú potrebu esenciálnych aminokyselín. Napomáha dopĺňaniu vitamínov a stopových prvkov v organizme (najmä železa, draslíka, medi a kobaltu, provitamínu A, celej skupiny vitamínov B, vitamínu E). Celkom obsahuje 28 druhov minerálnych látok. Vplýva na všetky orgány a systémy. Keďže fermenty včelích slín, prítomné pri procese premeny kvetového peľu na obnôžkový, rozkladajú peľové alergény, včelí peľ prakticky nevyvoláva alergické reakcie. Práve naopak, ako dokazujú štúdie, konzumácia včelieho peľu v období pred nástupom typických alergií potláča ich rozvoj.

Včelí peľ zvyšuje vitalitu organizmu, fyzickú a duševnú aktivitu, má posilňujúce účinky, stimuluje imunitný systém, regeneráciu a rast poškodeného tkaniva v organizme, vrátane pečene. Zvyšuje hladinu hemoglobínu v krvi, zlepšuje srdcovú činnosť, spevňuje kapiláry, znižuje cholesterol, má antisklerotické vlastnosti. Podporuje normalizáciu funkcií a štruktúry predstojnej žľazy a zlepšuje metabolizmus v jej bunkách. Podporuje chuť do jedla. Posilňuje odolnosť. Osvedčený u športovcov v období tréningov či súťaží. 

Kvalitne usušený peľ vám dodá potrebné bielkoviny, minerály a vitamíny. 

Potenciálni užívatelia:

Deti každého veku. 

Všetci, ktorí potrebujú zvyšovať imunitu nielen počas jesenného a zimného obdobia.

Športovci a fyzicky aktívni ľudia.

Užívanie:  

Deti: 1/2 čajovej lyžičky 2 x denne

Dospelí: 1 čajovú lyžičku 2 x denne

rozpustiť na jazyku alebo v pohári vody a vypiť 30 min. pred jedlom 

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

PEĽ A PERGA:

Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.